noclegi Jastrzębia Góra

 

Świadczymy usługi na wysokim poziomie!

• Oferujemy 1, 2, 3, 4 i 5 (dostawka do 4-osobowego) osobowe pokoje o standardzie, spełniającym Państwa oczekiwania. Pensjonat i jego otoczenie jest codziennie sprzątane przez nasz personel.

• Oferujemy lokale typu „Studio” (Studio składa się z 2 połączonych pokoi, łazienki oraz w pełni wyposażonego małego aneksu kuchennego). Dla osób wymagających większych przestrzeni.

• Do dyspozycji Gości pozostają dwie wyposażone kuchnie (zorganizowane wyżywienie polecamy np. w sąsiednim pensjonacie oddalonym o 20 m).

• Większość pokoi ma pełen węzeł sanitarny. Wyposażona jest w wygodne łoża, lub łóżka (w zależności od wariantu), telewizor, radio, sprzęt plażowy (parawan, karimatki, itp.).

• Kilka pokoi pozostawiliśmy w wyposażeniu „ekonomicznym” (tj. bez własnego węzła sanitarnego oraz TV) z ogólno dostępną łazienką i salą telewizyjną. Te pokoje są wyposażone z myślą o osobach chcących spędzić wakacje za mniejsze pieniądze.

• Dla Rodziców z malutkimi dziećmi mamy na miejscu zestawy dla malucha – zupełnie nowe łóżka/kojce, krzesełka do karmienia, przewijaki, wanienki i nocniczki. Rodzice nie muszą więc zabierać tych wszystkich rzeczy ze sobą do samochodu. Podróż pociągiem nie musi być już przeszkodą. Wystarczy jednie przy rezerwacji zgłosić taką potrzebę i rodzic w cenie pokoju otrzyma możliwość korzystania ze wszystkich tych udogodnień.

• Dzieci podczas deszczu nie będą się nudziły. Miniaturowe boisko piłkarskie wewnątrz budynku - „Mała Maracana” Dla starszych dzieci i młodzieży bardzo duży wybór gier ruchowych, na tak bardzo lubianej przez nie - konsoli Kinect XBOX 360. Spokój dla Rodziców gwarantowany.

Rowery dla każdego - w dowolnym wieku. Wypróbuj rodzaje rowerów, na których wcześniej jeszcze nigdy nie jeździłeś. Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy prawdziwą rowerownię. Od rowerków do nauki jazdy, bicykli dla starszych dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. Dla wymagających komfortu mamy sprawdzone holenderki. Odrestaurowany niemiecki Bauer dla koneserów piękna jednośladów. Dla poszukujących stylu - prawdziwe „beach cruisery”. Dla chętnych mam i tatusiów na wycieczkę rowerową z maluchem przewidzieliśmy dopinane siedzisko. Teraz każdy zakamarek kurortu, odległe plaże i rezerwaty przyrody zaraz za „plecami” Jastrzębiej Góry pozostają do zdobycia. Rowery są do dyspozycji na miejscu w miarę dostępności.

• Dla wszystkich Gości zapewniamy bezpłatne miejsca postojowe na terenie pensjonatu i pomieszczenie na rowery i wózki.

• „Okazje Kaprysu” – to szczególna oferta cenowa dedykowana dla poszukiwaczy tańszych pobytów. Pensjonat oferuje w niej posiadane pojedyncze wolne, jeszcze nie wynajęte pokoje w dłuższych lub krótszych okresach w celu uzyskania pełnego obłożenia pokoi. Zapytaj o nie podczas rozmowy telefonicznej.

• O bezpieczeństwo gości dbamy poprzez całodobowy nadzór właścicielski.

• UWAGA: Do pensjonatu przyjmujemy tylko gości przestrzegających ogólnie obowiązujących zasad współżycia.

Pensjonat Kaprys w Jastrzębiej Górze - tanie noclegi i domowe warunki ...

Noclegi w Jastrzębiej Górze

Rezerwacje : 602 722 151

pensjonat Jastrzębia Góra

 

Klif i plaża

Jastrzębia Góra słynie z wysokiego klifowego brzegu (o wysokości dochodzącej do 33 m n.p.m.).W latach 1938-39 wybudowano wieżę wyciągową Światowid. Planowano wyposażyć ją w windę, zwożącą turystów z wysokiej skarpy na plażę i z powrotem. Wybuch II wojny światowej sprawił, że plany te udało się zrealizować dopiero w 1966 roku. Wieża działała 5 lat, przewożąc rocznie ok. 60 tys. ludzi. Niszczące działanie morza podmywającego klif morski sprawiło, że po pięciu latach działalności przechylająca się wieża przestała być użytkowana.
W końcu, w nocy z 6 na 7 stycznia 1982 roku runęła. Obecnie na piaszczystą, oczyszczoną z kamieni (wykorzystanych do umocnienia osuwającego się brzegu) plażę prowadzą strome, liczące ok. 300 stopni, schody.
Szerokość plaży wynosi miejscami nawet 200 metrów. Ze względu na dużą liczbę turystów przebywających w sezonie letnim w Jastrzębiej Górze, wielu z nich korzysta z wyjątkowo szerokiej plaży należącej do pobliskiego Ostrowa.
W 1984 roku w Jastrzębiej Górze wybudowano kościół pod wezwaniem św. Ignacego Loyoli. W kościele znajduje się zabytkowy, pochodzący z 1850 roku obraz z podobizną patrona.

Gwiazda Północy

Najdalej wysunięty na północ punkt Polski znajduje się w Jastrzębiej Górze, niedaleko centrum miejscowości. Jego okolica jest oznaczona obeliskiem "Gwiazda Północy".
Sam obelisk, ściśle mówiąc, jest ulokowany w umownym miejscu, otoczonym deptakiem, położonym dostępnie na klifie, nieco na południe od rzeczywistego punktu ekstremalnego, znajdującego się poniżej na plaży.

Dawniej błędnie uważano, że najdalej wysuniętym na północ punktem był pobliski przylądek Rozewie.

Źródło : Wikipedia

 

PENSJONAT KAPRYS - Jastrzębia Góra - Tanie noclegi, domowe warunki !!! / Jastrzębia Góra / kwatery Jastrzębia Góra / pokoje Jastrzębia Góra / noclegi nad morzem / kwatery nad morzem / pokoje do wynajęcia nad morzem / pokoje Jastrzębia Góra / tanie kwatery nad morzem / tanie pokoje nad morzem / tanie noclegi nad morzem / Jastrzębia Góra pokoje tanio !!!!